3.kolo

V sousedním Šanově jsme v neděli 13.9. odehráli další mistrovská dvojutkání s obávaným 1.SC Znojmem a s týmem složeným z kluků z Břežan a Mackovic.

V prvním poločase jsme Znojmo chvílemi přehrávali - podařilo se nám dokonce nastřelit snad 5 tyček, ale ne žádný gól. Znojmo bylo efektivnější a vstřelilo nám tři branky. Ve druhé půli už jen Kečup korigoval výsledek po krásné přihrávce Vojty z obrany.

1.SC Znojmo - Hrušovany 3:1 (Kečup)

V dalším zápase jsme narazili na kluky z Břežan a Mackovic. Přestřelku zahájil vysoký útočník soupeře parádní hlavičkou z rohového kopu (klobouk dolů). Pak z hloubi naší obrany zavelel k obratu Domča, který přihrávkou našel Vašíka a ten Kečupa - kluci, parádní akce! Potom Vojta vhazoval aut a nabídnul možnost Kečupovi a ten ji rád využil. Vašík pak zvýšil hezkou střelou snad až od rohového praporku, taky nahrával na gól Domčovi a dvakrát Paťovi. Zdenda pak nádhernou střelou snad z půlky hřiště přidal také gól a Neuerovi se v poslední minutě zápasu skoro z půlky z přímého kopu podařilo kladivo!

Břežany/Mackovice - Hrušovany 8:10 (Paťa 3x, Kečup 2x, Vašík 2x, Domča, Zdenda, Neuer)

Tady bych chtel opět nabádat rodiče, aby fandili a povzbuzovali, co jim hlasivky budou stačit! Ale neříkejte klukům ve hře jak mají hrát, komu a kdy mají přihrávat a už vůbec jim nenadávejte, či nesmějte se jim, když se jim něco nepovede! Kluci mají poslouchat rozhodčího a trenéry - nikoho jiného (teda samozřejmě mimo spoluhráčů na hřišti). V zájmu kluků (vašich synů) to respektujte, prosím.