11.kolo

Po zimní přestávce pokračovala soutěž v neděli 3.4. dvojutkáním v Micmanicích. Na naše kluky nejdříve nastoupila obávaná Tasanda, ale klukům se podařilo zvítězit 3:1 - bravo!

Sokol Tasovice - Hrušovany 1:3

Po krátké pauze kluci odehráli další zápas s domácími Micmanicemi. Skóre utkání otevřel Nik, dále pak po Domčově přihrávce vstřelil branku Vašík, po vlastním góle domácích Saša nastřelil tyč, Romča se pak s Vašíkem mezi tyče trefili a po první půli jsme vyhrávali 5:0. Druhou půli opět uvedl Romča gólem, dále pak Saša asistoval Vašíkovi a Nik nejdříve sám skóroval a pak přihrával na gól Domčovi.

Micmanice - Hrušovany 0:9 (Vašík 3x, Nik 2x, Romča 2x, Domča 1x + jeden vlastenec)

Víc k tomu nenapíši, protože jsem se zápasů bohužel nemohl zúčastnit - ale ze zápisu korespondenta MH lze vyčíst celkově úspěšnou a brankově plodnou neděli :-)