20. kolo

Hrušovany : Moravský Krumlov "B"

9:3

střelci: Vavřina Jiří 3x, Matušinec Lukáš 3x, Cvingráf Adam 2x, Borovička Dan

V prvním domácím utkání nás čekal papírově slabší soupeř, ale kluci věděli, že to nebude vůbec lehké a že budou muset makat. Nemůžu jim vytknout půl slova, protože se snažili hrát a chvílemi předváděli i kombinační hru. Určitě vyzvednu druhou půli, která byla dobře odehraná a přinášela i kýžené ovoce v podobě gólů. Nejkrásnější akce byla po ose Čobik-Princ a Cvingi, kdy Princ mohl sám skórovat, ale nahrál na zadní tyč Cvingimu a ten pohodlně skóroval. Krásná nesobecká akce, kde jsem byl na kluky a celý mančaft opravdu hrdý, pokud půjdou cestou týmu!!!

Hrušovany:Moravský Krumlov "A"

1:9

střelec: Cvingi

V tomto zápase se předvedl katastrofální začátek, kdy po sedmi minutách byl stav již 6:0. Něco neobvyklého a to vše z jediného důvodu a ten zní: Bojácnost a Spavost!!!

Po zbytečném nasekání branek do naší sítě si kluci uvědomili, že tímto tempem nebude stačit ani dvoumístný zápis a kupodivu začali hrát. Poločas skončil 6:0 a do druhého přišel nový tým. Začalo se bojovat a byly i momenty, kdy jsme krumlovské áčko honili po hřišti. Kluci dostali "pouze" tři góly a naopak dokázali i jeden vsítit. Z tohoto zápasu si vezmeme doufám ponaučení, co stále říkám. Nebudeme hrát pohádku o Šípkové Růžence, ale budeme hrát fotbal!!! Když budeme bojovat jako v druhé půli, nemám o nás vůbec strach, že je naše práce zbytečná.