střelci branek:

13x Ondrůšek

2x Matušinec

průběh zápasu:

V sobotní deštivé ráno se konalo 2. kolo okresního přeboru přípravek na naší domácí půdě na umělé trávě. Před zápasem měli trenéři plno starostí, koho nasadit do brány místo omluveného Borovičky. Nakonec volba padla na Dominika Surovce, který se svého úkolu chopil velmi dobře. Utkání proti krumlovskému béčku jsme jasně ovládli. Na "štíčatech" šlo vidět rapidní zlepšení u všech hráčů. Je to poctivým přístupem k tréninku a to se nám vyplatilo. Krásnými kombinacemi jsme soupeře přehráli a krásně jsme si zastříleli. Za zmínku stojí hlavičková kombinace Hrobár + Ondrůšek, která skončila krásným gólem. Také kombinace Matušinec + Ondrůšek motaly soupeřům hlavu. Tito hráči dnes předvedli velice kvalitní výkon a diváci se jejich nahrávkami museli bavit a užívat si krásných okamžiků. Pochvalu zaslouží i obránci Vavřina Jiří s Alexem Micicem, kteří nedali útoku Krumlova téměř žádný prostor ke skórování. U všech hráčů šla vidět obrovská chuť a bojovnost. Škoda, že se neprosadil nikdo z "mladších". Musíme pochválit Jirku Ondrušku, který vstřelil 13 branek, ale při jakékoliv možné příležitosti se snažil nahrát spoluhráčům, aby si vstřelili svůj první soutěžní gól. Utkání i přes nepříznivé počasí přihlíželo celkem dost diváků a za to Vám patří velké díky.

9x Ondrůšek

Po prvním utkání jsme chtěli navázat na krásnou hru a porazit i krumlovské áčko. Trenéři sledovali jejich hru během zápasu Miroslav vs MK "A" a v kabině hráčům sdělili velice cenné rady, ze kterých padlo 6 branek. Do utkání jsme vstoupili skvěle. Po krásných akcích jsme vedli 2:0, ale během 3 minut dokázal soupeř otočit výsledek. Naše štíčata se dokázala z této blamáže dostat a ještě do poločasu otočit na 5:3. Do druhé půle jsme nastoupili mnohem lépe než soupeř. Chytrými přihrávkami a signály z rohu jsme soupeře položili na kolena a začali jednoznačně na hřišti dominovat. Krásné akce byly odměněny góly a obrovská bojovnost i nasazení přinesla vytoužené ovoce. Ze dvou domácích utkání si do tabulky přinášíme velice cenných 6 bodů a doufám, že na výkon a bojovnost navážeme příští týden v Šanově.