12.kolo

Domácí dvojzápas jsme začali nejdříve proti Miroslavi a proti minulému týdnu kluci převedli výrazně lepší výkon. Skóre otevřel Vašík, dále pak branku vstřelil Dominik F. a po sólu z obrany Paťa. Poté se podařilo skórovat také soupeři, ale to bylo v první půli z jejich strany vše. Za nás se ještě trefili Domča M., Vašík a jeden z mladších Peťa R.

Po poločase se trefil levonohý Vašík pravou(!), pak Romča a Šíma B., který chvíli nato pěknou přihrávkou našel před bránou osamoceného Paťu. Poté se trefili 3x v řadě soupeři. Ale poslední slovo jsme měli my - Nik našel hezkou přihrávkou opět Paťu a brankové hody ukončil Vašík.

Hrušovany - Miroslav 12:4 (Vašík 4x, Paťa 3x, Domča F., Domča M., Peťa R., Romča, Šíma B.)

Druhý zápas jsme odehráli proti Olbramovicím. A tento zápas byl co se týče vstřelených branek v režii Dominiků. Nejdříve se trefil dvakrát Domča M., poté jednou soupeř, ale hned nato opět dvakrát Domča M. a pak zase dvakrát soupeř. V bráně si zachytal také Matěj, který vystřídal Neuera. Po poločasové pauze pro změnu skóroval Domča F., pak se trefil benjamínek Šíma B. (a Dominikům "zkazil" čisté konto) a potom zase Domča M. a poslední slovo měl Domča F.

Hrušovany - Olbramovice 8:3 (Dominik M. 5x, Dominik F. 2x, Šíma B.)

Kluky bych chtěl pochválit za bojovnost a nasazení, které výrazně narostlo proti prvnímu zápasu z minulého týdne. Také se zlepšila hra našich mladších - ale samozřejmě stále máme na čem pracovat a dost co zlepšovat. Rozdíl v technice zpracování míče, orientaci na hřišti a nasazení je v porovnání s těmi "staršími" samozřejmě stále hodně veliký.