19. + 20.kolo

V neděli 4.6. jsme na domácím hřišti hostili kluky ze sousedního Šanova. Do brány se nám postavil uzdravený Matěj - Míša s bolavým malíčkem stále nechytá, ale tentokráte klukům vypomohl v obraně. Skóre otevřel levonohý Vašík pravačkou(!), poté se trefili postupně oba Dominici, Vašík a Romča. Šanov se do poločasu zmohl pouze na jednu branku. Po krátké pauze kluci pokračovali v podstatě v exhibičním utkání, kdy se kluci opět snažili hrát hezkou kombinační hru. Brankové hody navyšovali Šíma, Nik a opět Dominici. Jako nejlepší nahrávač tohoto zápasu jistě vynikal Vašík, který svými opravdu hezkými přihrávkami připravil klukům hodně branek.

Hrušovany - Šanov 14:3 (Dominik Matajs 4x, Dominik Fousek 3x, Vašík 2x, Romča, Nik 2x, Šíma 2x)

Předehrávkou nezvykle ve čtvrtek jsme ukončili poslední kolo zápasů starší přípravky tohoto ročníku v Moravském Krumlově proti domácím a klukům z Jamolic.

Moravský Krumlov během roku výrazně zlepšil hru, přidal další šikovné hráče a porážel všechny soupeře - včetně prvních kluků z Prosiměřic. Věděli jsme, že to nebude jednoduchý zápas. Začali jsme ale lépe my - Dominik F. levačkou(!) otevřel skóre. Poté jsme ale dvakrát inkasovali. Chvíli nato ale Domča M. dorážel Vašíkovu střelu do tyče a bylo srovnáno. Pak se zase trefili domácí, ale do poločasu se podařilo skórovat ještě Domčovi F. a Vašíkovi. Na přestávku jsme tedy šli za jednobrankového vedení. Ve druhé půli skórovali první domácí, poté jsme ale opět odskočili po trefě levačkou(!) Dominika M. Hned nato se trefil i Domča F. Pak snížili domácí, ale poté opět navýšil Domča M. po centru od Vašíka. Domácím se přeci jen podařilo snížit na rozdíl jedné branky a nakonec přeci jen i pěknou střelou z dálky v samém závěru utkání srovnali.

Hrušovany Mor.Krumlov 7:7 (Domča F. 3x, Domča M. 3x, Vašík)

Poslední zápas jsme odehráli proti Jamolicím. Skóre otevřel Domča M., poté se ale třikrát v řadě trefili Jamolice. K obratu zavelel Domča F. s Vašíkem a Domčou M. Po poločase se také trefil Peťa R., Saša, Šíma, Michal, Nik a opět Vašík a oba Dominici. Slabší soupeř klukům nabídl opět dost šancí - i přes poměrně vysoký počet vstřelených branek z nich hodně zůstalo nevyužitých.

Hrušovany - Jamolice 12:3 (Domča M. 3x, Domča F. 2x, Vašík 2x, Šíma, Saša, Nik, Peťa, Michal)