Za starší přípravku

Hrušovany - Štítary

Hrušovany - Přímětice (odloženo)

Za mladší přípravku

V sobotu 2.5. jsme s mladší přípravkou zajížděli do Prosiměřic. Čekaly nás zápasy s týmy ze Štítar a z Přímětic. Oba tyto celky hrají soutěž s kluky (a dívkami) o dva a více let mladšími, než jsou ti naši, proto kluci dostali za úkol hrát "opatrně", aby někdy o více jak dvě hlavy menší soupeře (dokonce o hlavu menší, než Domča :-) nezranili.

První zápas jsme začali hrát možná až příliš opatrně, ale ve druhé půli jsme již opět předvedli pěkné akce a krásné přihrávky a podařilo se nám zvítězit 9:3.

Věkový rozdíl ve druhém zápase proti Příměticím byl ještě markantnější, a proto jsme po prvních pár minutách zápasu umožnili Příměticím nasadit pět hráčů do pole. Začátek zápasu ještě zdobilo mnoho hezkých přihrávek či pokusů o ně, ale později se celá hra strhla jen na hon o to, kdo dá nejvíce gólů - kluci, vím, že je to těžké, ale opravdu příště zkoušejte hledat lépe postaveného hráče - obzvláště v případě, že útočíte dva na samotného brankáře!

V tomto zápase snad můžeme pochválit jen šikovného brankáře hostí, který i přes celkový výsledek utkání vychytal našim klukům spoustu tutovek.

Hrušovany - Štítary  9:3 (Vašík 4x, Domča 3x, Páťa 2x)

Hrušovany - Přímětice   21:0 (Domča 7x, Páťa 6x, Vašík 4x, Kečup 2x, Neuer 1x, Kuba 1x)