1.kolo

Na první utkání jsme si zajeli do Jevišovic, kde nás čekal zápas proti domácím a mužstvu Prosiměřic. Už na srazu bylo jasné, že nás bude akorát a to jsem myslel, že budu řešit později a ne hned v prvním kole. Nicméně se poskládali dvě šestky, kdy Rooney helfl klukům z "A" .

První zápas začalo naše B proti domácímu celku a hned od začátku si kluci vybudovali dvougólový náskok. Bohužel hlavně v závěru docházely síly a ještě tři minuty před koncem kluci vedli 4:3, ale soupeř, který točil hráče obrátil v posledních dvou minutách na 5:4. Škoda jen neproměněných šesti tutových šancí od Dominika, které kluky stálo vítězství.

Jevišovice - Hrušovany B - 5:4

střelci: Princ 2x, Šebi, Čaja

Do druhého zápasu nastoupili naši benjamínci doplnění staršími kluky proti celku Přímětic. Kluci si teprve zvykají na zápasy a hned byli postaveni před plné zápasové tempo pouze s jedním hráčem na střídání. Vzhledem k těmto skutečnostem nikdo nečekal zázraky a ruku na srdce, každý spíše čekal pořádnou rychtu. Ale to co se dělo na hřišti bylo úplně jinak. Klukům obrovská pochvala za bojovnost a chtění hrát! Velice překvapili a nezbývá než smeknout.

Přímětice - Hrušovany A - 2:1

střelci: Cvingi

Třetí zápas si kluci z B týmu zahráli fotbal a Tom poprvé ukončil zápas čistým kontem.

Přímětice - Hrušovany B - 0:9

střelci: Dominik 3x, Šebi 2x, Princ 2x, Čaja 2x

Poslední zápas ukončili kluci prohrou s domácím týmem, kde se projevila logická únava a tempo bylo pomalejší. Nicméně stále trvala pochvala za bojovnost. V tomto zápase dal za nás jediný gól Romča Hořčica, který to zabalil na půlce a skončil až v bráně. Gratulujeme k prvnímu zářezu.

Jevišovice - Hrušovany A - 9:1

střelci: Hořčica Roman